letný tábor

 

Aj tento rok sa môžeš tešiť na POHYBOVŇA LETNÝ TÁBOR 2021.

Pohybovňa letný tábor je udalosť, kde nájdeš radosť z pohybu počas toho, ako spoznáš nových priateľov. Je to miesto, kde nie je podstatné, či patríš k pokročilým, alebo začiatočníkom, pretože každý si tu nájde svoju vlastnú úroveň. Dostaneš priestor vyskúšať si rôzne pohybové disciplíny ako parkour, freerunning, gymnastika, či tricking a zostane ti priestor na kopu iných aktivít ako turistika, loptové hry, kreatívne a tímové úlohy. Počas týždňa sa budeme učiť ako správne trénovať, ako sa vyvarovať zraneniam. Samozrejme nám zostane veľa spoločného času na oddychové aktivity, kúpanie a opekačku. Po návrate domov pocítiš únavu, ale zároveň pocítiš pocit, že odchádzaš s novými skúsenosťami a zážitkami, na ktoré nezabudneš.

100 % GARANCIA VRÁTENIA ZAPLATENEJ SUMY

V prípade, že nebude možné uskotočniť tábor vzhľadom na aktuálne COVID 19 opatrenia vydané vládou SR

9 – 17 rokov – 1. turnus 11.7. – 17.7. 2021

9 – 17 rokov – 2. turnus 18.7. – 24.7. 2021

7 – 13 rokov – 3. turnus 25.7 – 31.7. 2021

Reedukačné centrum Sološnica

Izby priamo v telocvični

Cena 239 €

Ako bude vyzerať tento ročník ?

Najväčšou zmenou je miesto táboru, ktorý sa bude tento rok konať v Sološnici v areáli reedukačného centra (ktoré je cez leto prázdne)

Kde budeme ubytovaní ?

V oddelenom ubytovaní pre športovcov priamo v telocvični ! Stačí ti ráno otvoriť oči, a keď otvoríš dvere od izby, uvidíš obrovskú telocvičňu.

Aký je hlavný program ?

Hlavnou náplňou sú tréningy so zameraním na parkour, (freerunning, tricking), gymnastiku a akrobaciu. Počas týždňa sa budeme venovať aj rôznym doplňujúcim aktivitám ako beachvoleybal, basketbal alebo futbal. Súčasťou táboru bude tento rok aj turisitika na výhľady v okolí, ktoré lokalita Sološnice ponúka.

Čo je zahrnuté v cene ?

Dohľad profesionálnych trénerov

Ubytovanie 6 nocí

Celotýždenný program (tréningy, výlety, aktivity, hry)

Strava 6 x denne

Celodenný prístup k telocvični, kurtom v exteriéri, prekážkam vnútri aj vonku, bazénu, trampolíne. Veľká telocvičňa s vybavením pre tréningy počas celého týždňa. Vonkajšie športoviská (voleybal, basketbal, futbal, skok do diaľky, workout park, parkour park)

Foto-dokumentácia, Video-dokumentácia

Limitované táborové tričko #PLT2021

Bude tábor v bubline?

Áno. Tento rok máme podmienky, ktoré nám umožňujú vytvoriť tábor v bubline, čiže si počas táboru vytvoríme dočasnú uzatvorenú komunitu.

Kde budú prebiehať pohybové aktivity?

Aktivity budú aj v telocvični, aj v exteriéri.

Telocvičňa: Vybavenie pre akrobaciu: airtrack, dopadové duchny, trampolína, žinenky, dopadové žinenky, tatami, polyethylénové kvádre, kliny, švédske debny a veľa iného materiálneho vybavenia

Exteriér: Parkourpark, workoutpark, voleybalové ihrisko, futbalové ihrisko, basketbalové ihrisko, rozbehová dráha pre skok do diaľky, bazén

Turistika:  Malá Vápenná, Vápenná, Petrklín

Aká je kapacita ?

30 detí

Čo, ak sa tábor neuskutoční ?

Garantujeme 100% vrátenie peňazí

Ako môžem uplatniť zľavu na tábor ?

V prípade, že nám darujete 2%, môžete si uplatniť zľavu a to vo výške 50% z darovanej sumy (treba si uchovať kópiu, fotku alebo scan z vyhlásenia)

Možem použiť rekreačný pokaz na tento tábor ?

Áno, na naše tábory je možné uplatniť rekreačné poukazy.

Prihlášky

9 – 17 rokov – 1. turnus 11.7. – 17.7. 2021

9 – 17 rokov – 2. turnus 18.7. – 24.7. 2021

7 – 13 rokov – 3. turnus 25.7 – 31.7. 2021

Galéria fotografií

Ubytovanie

1.     Zákonný zástupca, ktorý sa prihlásil na tábor organizovaný Pohybovňa o.z., je povinný uhradiť celú sumu najneskôr do 7 dní od zaslania prihlášky, alebo zálohu 50% z celkovej sumy. Pokyny k platbe obdrží člen / zákonný zástupca na emailovú adresu, ktorú uviedol v prihláške. Platbu je možné uhradiť prevodom na účet alebo v hotovosti po dohode.

2.     Zvyšnú sumu treba doplatiť v termíne 15.6.2021. Ak záloha, alebo celá čiastka nebude uhradená v stanovených termínoch, nevieme zaručiť rezerváciu miesta v tábore.

3.     V prípade registrácie po stanovenom termíne je potrebné zaplatiť celú sumu do 3 pracovných dní.

4.     Storno podmienky nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach