V nasledujúcich mesiacoch budete mať možnosť darovať 2 % /3% zo svojich daní, čím dokážete podporiť zmysluplné projekty. Budeme veľmi radi, keď vyjadríte vašu podporu práve nám. Návod ako na to nájdete nižšie, pod informačným textom o našich aktivitách a víziách.

Ako darovať 2% ?

  • 1.) Od 15. januára 2020 je možné na notárskej komore  nájsť zoznam prijímateľov 2% z daní.
  • 2.) Do 15. februára 2020 musia všetci zamestnanci-fyzické osoby požiadať svojho zamestnávateľa o ročné zúčtovanie preddavkov na daň a nechať si vystaviť potvrdenie o zaplatení dane zo závislých činností
  • 3.)  Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať:
  • a) 2% z Vašej zaplatenej dane – to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa poukázať, ak ste v roku
  • 2019 neboli dobrovoľníkom, alebo dobrovoľnícky odpracovali menej ako 40 hodín. Táto suma však musí byť minimálne 3€.
  • b) 3% z Vašej zaplatenej dane, ak ste v roku 2019 odpracovali dobrovoľnícky minimálne 40 hodín a získate o tom Potvrdenie od organizácie/organizácií, pre ktoré ste v roku 2019 dobrovoľnícky pracovali. (pozri podmienky)
  • 4.) Vyberte POHYBOVŇA zo zoznamu príjimateľov 
  • 5.) Vyplňte vyhlásenie
  • 6.) Tlačivo vyhlásenia bude dostupné aj u trénerov, stačí sa opýtať a my Vám ho dáme :)
  • 7.) Do 30.4.2020 odovzdajte obe tlačivá na daňovom úrade v mieste vášho bydliska. V prípade, že Vám okolnosti nedovoľujú ísť na úrad osobne, radi za Vás tieto veci vybavíme a tlačivá zanesieme.

Tlačivá:

Názov:  POHYBOVŇA
Forma:  Občianske združenie
IČO 51458667
Ulica:  Hviezdoslavova 1878/22
Mesto:  Malacky
PSČ 90101
Okres Malacky


Čo sa nám doposiaľ podarilo ?

-       Nedávno Pohybovňa oslávila druhé narodeniny  a veru zmenilo sa za ten čas veľa vecí. Trénujeme v podstatne väčších priestoroch. Čo pre nás znamená, že tréningy sú jednoduchšie organizovateľné a my sa netlačíme. Najväčší pokrok je v materiálnom vybavení na tréningy, ktoré nám pomáha trénovať bezpečnejšie. Zakúpili sme množstvo klasických, ale aj dopadových žinienok, prekážok ako sú molitanové kvádre alebo gymnastické slzy. 
-       Podujatia počas školského roku a prázdnin majú vždy inú atmosféru ako samotné tréningy. Pospájajú sa spolu ľudia, ktorí sa často krát ani nepoznajú a dokážu spolu odtrénovať, zabaviť sa, rozhýbať sa
-       Tábory sú jednoducho najemotívnejšia časť Pohybovne. Tu vznikajú priateľstvá, formujú sa osobnosti a preberajú sa často krát vzory správania. Veríme, že dokážeme deťom mládeži aj dospelým ukázať aký krásny vie byť nie len parkour, gymnastika ale aj iné pohybové aktivity.


Ako budú použité vaše 2 % ?

 Naša celoročná aktivita je väčšinou spojená s organizovaním podujatí zameraných na pohybové aktivity. Využívame množstvo materiálneho vybavenia. Pravdou je, že množstvo vybavenia ešte stále chýba. Našim najväčším snom je, aby sme časom boli schopní presunúť naše tréningy do vlastných priestorov, kde budeme môcť využívať dopadové jamy  a hlavne nebudeme limitovaní časom. Vaše 2% budú využité na materiálne vybavenie potrebné pre tréningy, organizáciu podujatí a rozvoj komunity.


ĎAKUJEME !